Огласи

кејт хадсон

Познатата актерка и нејзината ќеркичка изгледаат неодоливо во исти фустанчиња
Холивуд

Познатата актерка и нејзината ќеркичка изгледаат неодоливо во исти фустанчиња

Во преубави бели фустанчиња со кафеав вез Кејт Хадсон се појави заедно со својата ќеркичка Рани Роуз која има само…
Како Кејт Хадсон ослабе цели 27 килограми?
Нега и здравје

Како Кејт Хадсон ослабе цели 27 килограми?

Познатата актерка Кејт Хадсон ослабе дури 27 килограми по раѓањето на нејзиното второ дете. Таа се подвргнала на ригорозен режим…
Back to top button