кејт мос

Новите адидаски кои можат да бидат број 1 патики меѓу познатите трендсетерки
Шопинг

Новите адидаски кои можат да бидат број 1 патики меѓу познатите трендсетерки

Кејт Мос ги обожава овие патики, па зошто не би ги сакале и вие?! Популарниот модел од „Адидас“ Стен Смит…
Што да облечете на музичките фестивали кои планирате да ги посетите
Модни совети

Што да облечете на музичките фестивали кои планирате да ги посетите

Планирате да одите на некој кул фестивал или журка ова лето, но потребна ви е малку инспирација како да изгледате…
Бившиот на Кејт Мос сака да ги продаде нејзините интимни фотографии
Кафе муабет

Бившиот на Кејт Мос сака да ги продаде нејзините интимни фотографии

Тој сака да дојде до брзи пари, а таа одлепи поради тоа. „Станува збор за нејзини интимни фотографии кои не…
Еден класичена производ за убавина без кој Кејт Мос НЕ ОДИ на спиење
Фитнес

Еден класичена производ за убавина без кој Кејт Мос НЕ ОДИ на спиење

Кога го отвори својот дом (и плакарите!) за британскиот Vogue, докажа дека нејзината рутина пред спиење е бескрајно посензационална од…
Kate Moss му го спасува животот на George Michael
Култура[тор]

Kate Moss му го спасува животот на George Michael

Не станува збор за случка која се има случено во вистинскиот живот, туку финале на сценариото за најновото видео на…
Back to top button