Огласи

кето

Сега изгледа совршено: Со кето диета оваа девојка изгуби 68 килограми
BEAUTY

Сега изгледа совршено: Со кето диета оваа девојка изгуби 68 килограми

Касандра Дени Олвера од Тексас е уште една од жените кои се бореа со тежината цел живот.   Оваа 25-годишна…
Ослабе 40 килограми: Џена Џејмeсон дели совети на секој што сака да ослабне со кето диети
BEAUTY

Ослабе 40 килограми: Џена Џејмeсон дели совети на секој што сака да ослабне со кето диети

Поранешната ѕвездана филмовите за возрасни  Џена Џејмeсон, повеќе од една година откако започна да комбинира кетогена диета и повремено постење, изгуби…
Back to top button