Огласи

каја Гербер

Овој кожен мантил го обожаваат најпознатите манекенки
Трендови

Овој кожен мантил го обожаваат најпознатите манекенки

Кожен мантил што секоја девојка би сакала да го има Овој кожен мантил важи за еден од најпопуларните модели за…
Прогласена е за модел на годината – не е ни полнолетна а веќе е најбарана манекенка
Холивуд

Прогласена е за модел на годината – не е ни полнолетна а веќе е најбарана манекенка

Во британскиот „Royal Albert Hall“ беше одржано доделувањето на наградите „British Fashion Awards”. Покрај многуте познати личности и модели, најголемата…
На прагот на анорексија – ќерката на познатиот супермодел слаба како никогаш досега
Холивуд

На прагот на анорексија – ќерката на познатиот супермодел слаба како никогаш досега

Ќерката на славниот  супермодел Синди Крафорд повторно во центарот на вниманието Но овој пет Каја Гербер се најде во центарот…
Кендел Џенер и Каја Гербер во најлошото издание што сме ги виделе досега (фото)
Холивуд

Кендел Џенер и Каја Гербер во најлошото издание што сме ги виделе досега (фото)

Познатите девојки ги разочараа сите со своите комбинации Каја Гербер и Кендал Џенер се појавија на црвениот килим на CFDA…
Back to top button