Огласи

катерина

Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и синчето Вања во домашна изолација (ФОТО)
Наши ѕвезди

Катарина Ивановска со ќеркичката Кира и синчето Вања во домашна изолација (ФОТО)

Нашиот топ модел Катарина Ивановска на својот Инстаграм профил покажа како е да се биде во карантин.   Таа ги…
Катерина Попева: За челична надворешност треба и челична внатрешност
Интервју

Катерина Попева: За челична надворешност треба и челична внатрешност

Гламур интервју со Катерина Попева Денот и започнува во 5:30 наутро со чаша топла вода со лимон, потоа го подготвува…
„Три генерации. Баба, мајка, ќерка“: Катарина сподели фотографии со ќеркичката Кира и мајка си Вера
Celebrity

„Три генерации. Баба, мајка, ќерка“: Катарина сподели фотографии со ќеркичката Кира и мајка си Вера

Катарина Ивановска пред еден месец стана по втор пат мајка. „Три генерации. Баба, мајка, ќерка. Семеен викенд“ – вака Катарина…
Катарина Ивановска објави преслатка фотографија од малата Кира
Celebrity

Катарина Ивановска објави преслатка фотографија од малата Кира

Катарина Ивановска вчера по вторпат стана мајка. Нашиот познат модел Катарина Ивановска, пред два дена на свет ја донесе ќеркичката Кира.Убавата…
Денеска се родија две бебиња меѓу познатите: Еве како беше на мекиците кај малата Кира
Celebrity

Денеска се родија две бебиња меѓу познатите: Еве како беше на мекиците кај малата Кира

Пејачката Нина Јанева и модел Катарина Ивановска денеска се породија. Пејачката денеска на свет роди девојче кое ќе се вика…
Фит трудница: Катарина Ивановска вежба и во 9. месец од бременоста
Celebrity

Фит трудница: Катарина Ивановска вежба и во 9. месец од бременоста

Нашиот познат топ модел Катарина Ивановска може секој момент да се породи. Таа е физички активна и во последниот триместар…
Катарина Ивановска носи девојче, а иметот ќе го добие по таткото на манекенката
Celebrity

Катарина Ивановска носи девојче, а иметот ќе го добие по таткото на манекенката

Нашиот познат топ модел Катарина Ивановска може секој момент да се породи. Иако таа го криеше и полот и името…
Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче во бикини (фото)
Наши ѕвезди

Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче во бикини (фото)

Катарина е на нов летен одмор. 30-годишниот македонски модел ужива во убавините на грчкиот остров Антипаксос.На фотографии кои ги објави…
Back to top button