Карлеуша

Карлеуша повторно навреди кандидат: „Си се облекол како да одиш да фрлаш….“
Celebrity

Карлеуша повторно навреди кандидат: „Си се облекол како да одиш да фрлаш….“

Фолк-пејачката Јелена Карлеуша (41) е член на српското музичко шоу „Ѕвезда а на Гранд “, а честопати кандидатите, кои се…
Карлеуша се пофали – помладата ќерка Ника, е на диета заедно со Шерифовиќ
Celebrity

Карлеуша се пофали – помладата ќерка Ника, е на диета заедно со Шерифовиќ

Секој пат кога ќе помислиме дека Јелена Карлеуша (41) нема со што да ја изненади јавноста, таа ни го докажува…
Иван (19) има две тетоважи од Карлеуша: „Мама беше во шок“
LIFESTYLE

Иван (19) има две тетоважи од Карлеуша: „Мама беше во шок“

Ова е моја втора тетоважа посветена на Јелена. Не е тајна дека многу фанови ги тетовираат ликовите на своите идоли…
Македонската Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи
Наши ѕвезди

Македонската Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи

Не престанува да провоцира на социјалните мрежи Убавата пејачка на фолк музика Марина Тошиќ која кај нашата публика е позната…
Back to top button