Душко Тошиќ

Поранешниот на Карлеуша се огласи по скандалот – ПЕЈАЧКАТА ВРЕСКАЛА, Тошиќ ги тепал и двајцата?!
Новости

Поранешниот на Карлеуша се огласи по скандалот – ПЕЈАЧКАТА ВРЕСКАЛА, Тошиќ ги тепал и двајцата?!

Поранешниот фудбалер негира дека ја удрил пејачката, но од судот му била изречена забрана Пејачката Јелена Карлеуша го пријави во…
Еве со кого Душко Тошиќ ужива во Дубаи – Карлеуша прва КОМЕНТИРАШЕ ПОД НЕЈЗИНАТА фотографија
Новости

Еве со кого Душко Тошиќ ужива во Дубаи – Карлеуша прва КОМЕНТИРАШЕ ПОД НЕЈЗИНАТА фотографија

Поранешниот фудбалер ги воодушеви сите Поранешниот фудбалер Душко Тошиќ неодамна објави фотографија и откри дека се наоѓа во Дубаи. Веќе…
По големиот скандал со Едита и Карлеуша се огласи и поранешниот на пејачката и ги изненади сите
Новости

По големиот скандал со Едита и Карлеуша се огласи и поранешниот на пејачката и ги изненади сите

Еве како ужива поранешниот фудбалер Вчерашниот ден го одбележа скандалот што го направи Едита која ја обвини колешката Јелена Карлеуша…
Медиумите ги разведуваа а Карлеуша кажа колку и значи Душко- “Би го дала животот за него”
Celebrity

Медиумите ги разведуваа а Карлеуша кажа колку и значи Душко- “Би го дала животот за него”

За бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се пишуваат разни шпекулации, но поп дивата и фудбалскиот менаџер ретко се…
Back to top button