Берта Додевска

Се соблече Берта Додевска! Без филтри и фотошоп, убавата водителка ШОКИРАШЕ, сите гледаат и не можат да поверуваат!
Наши ѕвезди

Се соблече Берта Додевска! Без филтри и фотошоп, убавата водителка ШОКИРАШЕ, сите гледаат и не можат да поверуваат!

Сите беа воодушевени од природното издание на нашата позната водителка… Нашата позната водителка Берта Додевска позираше во костими за капење,…
Берта Додевска ги покажа стомачните во бикини – и во петтата деценија изгледа неверојатно
Наши ѕвезди

Берта Додевска ги покажа стомачните во бикини – и во петтата деценија изгледа неверојатно

На водителката убавото тело и е заштитен знак Нашата позната водителка Берта Додевска изгледа толку добро што многу помлади девојки…
Водителката на „Незадолжително“ се соблече во розови бикини и ги воодушеви сите
Наши ѕвезди

Водителката на „Незадолжително“ се соблече во розови бикини и ги воодушеви сите

Во нејзините емисии на малите екрани најчесто ја гледаме во елегантни комбинации со фустани и здолништа Нашата позната водителка Берта…
Берта Додевска во издание во какво ја немаме видено досега
Наши ѕвезди

Берта Додевска во издание во какво ја немаме видено досега

Необично издание на нашата позната водителка Берта Додевеска неодамна на нејзиниот профил на социјалната мрежа Фејсбук објави фотографија направена за…
Back to top button