Реклама
Наши ѕвезди

Водителката на „Незадолжително“ се соблече во розови бикини и ги воодушеви сите

Реклама

Во нејзините емисии на малите екрани најчесто ја гледаме во елегантни комбинации со фустани и здолништа

Нашата позната водителка Берта Додевска на својот профил на Фејсбук објави фотографија на која носи костим за капење. Во прашање е дводелен модел во розова боја со кој атрактивната водителка ја истакна својата витка линија, а во описот на фотографијата ја најави својата емисија „Незадолжитело“ која се емитува на телевизија Телма.

Маркетинг

Берта Додевска во костим за капење на Скијатос
Фото: Фејсбук/ Берта Додевска

 

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button