бентли

Кабриолет концептот на Bentley Mulsanne
Престиж

Кабриолет концептот на Bentley Mulsanne

Производителите на една од најлуксузните марки на автомобили во светот, ни дадоа мал увид во изгледот и воопшто новиот концепт…
Back to top button