бенд

Убавата КАТЕРИНА ОД МОСКВА доби песна од македонскиот музички состав „Компас бенд“
TV

Убавата КАТЕРИНА ОД МОСКВА доби песна од македонскиот музички состав „Компас бенд“

Кога љубовните приказни ќе се оживеат во музика има посебна магија во тоа. А во пресрет на Денот на Вљубените-…
ДРСКОСТА на Теа Таировиќ – На колегите им се обрати како да се пониска класа од неа (ВИДЕО)
TV

ДРСКОСТА на Теа Таировиќ – На колегите им се обрати како да се пониска класа од неа (ВИДЕО)

Таа е една од најпопуларните пејачки на Балканот. По песната „Хајде“ која стане вирална со над 94 милиони прегледи, Теа…
Убавицата на бендот „Тајфата“- згодната прилепчанка Сара плени со убавина
Наши ѕвезди

Убавицата на бендот „Тајфата“- згодната прилепчанка Сара плени со убавина

Младата пејачка Сара Сурлаџиоска, која ја однесе победата во македонското музичко талент шоу „Заблескај“ наместо наградата дует со Елена Ристеска…
Македонски бенд кој ќе го вртиме на Фејсбук оваа недела – Милко!
Култура[тор]

Македонски бенд кој ќе го вртиме на Фејсбук оваа недела – Милко!

Што ме гледаш бледо ти, неупотреблив и немил си, носиш скапа облека ти, имаш се но не ти треба, и…
Back to top button