бела

ВИСТИНСКА СИРЕНА – Кои бикини ѝ стојат подобро, на нашата пејачка, бакарните или црвените?
Стил

ВИСТИНСКА СИРЕНА – Кои бикини ѝ стојат подобро, на нашата пејачка, бакарните или црвените?

Девојките и жените се соблекоа по бикини, деновиве Инстаграм е преполавено од преубави фотографии од нашите познати личности кои уживаат…
Збрлавеа балканските ТАБЛОИДИ, сите пишуваат за авантурата на нашиот Пајак и Теодора Џехверовиќ
Новости

Збрлавеа балканските ТАБЛОИДИ, сите пишуваат за авантурата на нашиот Пајак и Теодора Џехверовиќ

Пред само неколку часа излезе најновата песна на македонскиот трап изведувач Христијан Настески- Пајак. Ова младо момче оди во нагорна…
Бела од Македонија до Америка со љубов – бездомното куче од скопските улици доби топол дом
Вирално

Бела од Македонија до Америка со љубов – бездомното куче од скопските улици доби топол дом

Невладината Pilots N Paws е организација која овозможува вдомување на кучиња со помош на волонтери пилоти, подготвени да помогнат при…
Таа е жената со најубаво лице на светот!
BEAUTY

Таа е жената со најубаво лице на светот!

Познатиот модел Бела Хадид е прогласена за најубава на светот. Научниците водени од теоријата на златниот крој, ги анализирале и…
Парче облека кое сите го имаме во плакарот и секогаш е актуелно, а еве како го носат славните девојки
Fashion

Парче облека кое сите го имаме во плакарот и секогаш е актуелно, а еве како го носат славните девојки

Сигурно нема да ви треба многу време за да погодите како изгледа најбараната и најудобната комбинација на сите времиња. Секако, во…
Back to top button