бајадера

Солени бајадери кои ќе ја направат божествена вашата празнична трпеза (Рецепт)
MAMA

Солени бајадери кои ќе ја направат божествена вашата празнична трпеза (Рецепт)

Гостите ќе ви бидат воодушевени! Потребни состојки: 500 грама бело пилешко месо 300 грама шунка 300 грама кашкавал 200 грама…
Посни лешник бајадери – рецепт кој МОРА да го пробате!
MAMA

Посни лешник бајадери – рецепт кој МОРА да го пробате!

Пробајте ги овие ситни, вкусни и неодоливи слатки кои ќе ги паметите долго. Потребни состојки: 400 грама маргарин 10 лажички…
Back to top button