Барбика

Познатата скопјанка во бикини што се хит оваа сезона – ПОСЕБНО ЗАРАДИ ОВОЈ ДЕТАЉ, ЌЕ СЕ ВООДУШЕВИТЕ
Наши ѕвезди

Познатата скопјанка во бикини што се хит оваа сезона – ПОСЕБНО ЗАРАДИ ОВОЈ ДЕТАЉ, ЌЕ СЕ ВООДУШЕВИТЕ

Агнеса Органџиева ги спакува омилените костими за капење во куферите и замина на одмор кај нашиот јужен сосед. Познатата инфлуенсерка…
Еве зошто оваа Македонка е вистинска Барбика – од нејзината природна убавина застанува здивот
Наши ѕвезди

Еве зошто оваа Македонка е вистинска Барбика – од нејзината природна убавина застанува здивот

Со својата убавина оваа млада дама многу потсетува на куклата Барбика која во моментов повторно е хит во светот. Наследничката…
Водителка потрошила 200.000 долари за 38 пластични операции – сега е Барбика
Холивуд

Водителка потрошила 200.000 долари за 38 пластични операции – сега е Барбика

Една од најсексапилните жени на светот, мексиканската водителка Јанет Гарсија се повлекува од работата. Познатата оди во Америка да живее…
Меланија Трамп изгледа неодоливо во овој капут во омилената боја на Барбиките
Холивуд

Меланија Трамп изгледа неодоливо во овој капут во омилената боја на Барбиките

Поранешниот модел блескаше во прекрасниот волнен капут со класичен крој и големи ревери. Првата дама на Америка, Меланија Трамп, повторно…
Не можеме да ја препознаеме: Наташа Беквалац поубава од кога било!
Celebrity

Не можеме да ја препознаеме: Наташа Беквалац поубава од кога било!

Понекогаш трагичните моменти може да направат да се издигнеме како сосема нови личности. А токму тоа ѝ се случи на…
Back to top button