балерина

НЕОЧЕКУВАНО од водителката Елена – Дали ја замислувавте во вакво издание?
Интервју

НЕОЧЕКУВАНО од водителката Елена – Дали ја замислувавте во вакво издание?

Водителката Елена Стојановска -Јанковска е едно од најубавите ТВ-лица кај нас. Неодмана на нејзиниот профил се појавија неочекувани фотогарфии од…
Убавица која остава без здив: Ова е наследничката на Искра Канзурова
Наши ѕвезди

Убавица која остава без здив: Ова е наследничката на Искра Канзурова

Искра сподели фотографија од својата ќерка и ги воодушеви сите. Искра Канзурова уште од многу млада е дел од ТВ…
МНОГУ СЕКСИ, само БЕЛА КОШУЛА на неа: Заводливата актерка, Шехтанска, во едно поинакво издание
Наши ѕвезди

МНОГУ СЕКСИ, само БЕЛА КОШУЛА на неа: Заводливата актерка, Шехтанска, во едно поинакво издание

Катерина Шехтанска популарна актерка,  глумица,  позната и како водителка,  балерина, важи за една од најубавите македонски познати личности. Таа секогаш…
Катерина Шехтанска: „ Се трудам да бидам насмеана, покрај мојата строгост и моментот НЕ ЗНАМ КАЈ ТЕРАМ“
Интервју

Катерина Шехтанска: „ Се трудам да бидам насмеана, покрај мојата строгост и моментот НЕ ЗНАМ КАЈ ТЕРАМ“

Гламур интервју со Катерина Шехтанска Професионално актерка, а приватно мајка и сопруга. Катерина Шехтанска одлично се снаоѓа и во двете…
Back to top button