бакшиш

Кога оваа Македонка ќе запее, пари летаат од сите страни – исплива видео што ќе ве остави без зборови
Наши ѕвезди

Кога оваа Македонка ќе запее, пари летаат од сите страни – исплива видео што ќе ве остави без зборови

Пејачката Марија Тодоровска, попозната како Мариа Луиса, знае како да направи одлична атмосфера и да ги расположи гостите. Пејачката деновиве…
Еве зошто оваа млада дама ја нарекуваат КРАЛИЦА НА БАКШИШОТ – цела Македонија зборуваше за неа
Наши ѕвезди

Еве зошто оваа млада дама ја нарекуваат КРАЛИЦА НА БАКШИШОТ – цела Македонија зборуваше за неа

Постојат многу снимки заради кои оваа млада дама со право ја носи титулата кралица на бакшишот во Македонија. Таа ги…
Ова е најголемиот бакшиш што познатата фолкерка Ирена Спасовска некогаш го добила од своите фанови
Наши ѕвезди

Ова е најголемиот бакшиш што познатата фолкерка Ирена Спасовска некогаш го добила од своите фанови

Ирена најискрено одговори на прашањето кое ите ги интересираше. Фолк-пејачката Ирена Спасовска со години успешно плови во музичките води и…
Илјадници евра залепени околу главата на Цаки Кисми – фолкерот си замина дома полн како брод (видео)
Наши ѕвезди

Илјадници евра залепени околу главата на Цаки Кисми – фолкерот си замина дома полн како брод (видео)

Познатиот фолкер се надмина самиот себеси Познатиот македонски фолкери Сашо Нојкиќ, попознат како Цаки Кисми, меѓу колегите важи за еден…
Македонската пејачка позната и како кралица на бакшишот запросена? И тоа на најлудото место?! (видео)
Наши ѕвезди

Македонската пејачка позната и како кралица на бакшишот запросена? И тоа на најлудото место?! (видео)

Македонската кралица на бакшишот, како што фановите ја нарекуваат Марија Тодоровска попозната како Марија Луиса понекогаш само со една песна…
Пејачот Јордан Митев ја освои Австралија – влезниците распродадени, бакшиш му лепат од сите страни
Наши ѕвезди

Пејачот Јордан Митев ја освои Австралија – влезниците распродадени, бакшиш му лепат од сите страни

Распродаден уште еден концерт на Јордан Митев во Австралија Македонската фолк-ѕвезда Јордан Митев овој петок, 20 октомври, има закажано настап…
Еве зошто овој пејач е новиот крал на бакшишот во Македонија – ЦЕЛА СВАДБА го китеа со пари
Наши ѕвезди

Еве зошто овој пејач е новиот крал на бакшишот во Македонија – ЦЕЛА СВАДБА го китеа со пари

Нашиот познат пејач Ѓоко Јовиќ заедно со неговиот „Енерџи бенд“ важат за едни од најплатените музичари во Македонија. Како што…
Еве како изгледаше познатата Македонка пред големиот скандал со кој ја шокираше цела Македонија (фото)
Наши ѕвезди

Еве како изгледаше познатата Македонка пред големиот скандал со кој ја шокираше цела Македонија (фото)

Познатата фолк-пејачка Марија Тодоровска (31) попозната како Марија Луиса во последно време се повеќе привлекува внимание. Таа е една од…
Back to top button