бакшиш

Гранд ѕвезда за една песна доби бакшиш од милион евра? Неверојатно, фрчат ролекси и евра од сите страни
Новости

Гранд ѕвезда за една песна доби бакшиш од милион евра? Неверојатно, фрчат ролекси и евра од сите страни

Снимки од прослава што никого не остава рамнодушен На социјалните мрежи исплива снимка на која Никола Ајдиновиќ направи вистински лом…
Нема да ви се верува колку пари троши месечно познатата фолкерка – 3000 ерва само за основни потреби?!
Новости

Нема да ви се верува колку пари троши месечно познатата фолкерка – 3000 ерва само за основни потреби?!

Со една изјава направи хаос од невидени размери Пејачката Марина Висковиќ во една пригода ги изреволтира сите кога изјави дека…
Невиден џумбуш во Скопје – пејачката му фрла евра и долари на колегата, пари летаат на сите страни
Наши ѕвезди

Невиден џумбуш во Скопје – пејачката му фрла евра и долари на колегата, пари летаат на сите страни

Беа поканети и бројни познати личности, меѓу кои беше и Лила Филиповска, а славеничката блескаше во фустанот што го носеше…
Подигаат брзи кредити за да ѝ лепат бакшиш на оваа Македонка, а 80 % од колегите не ја сакаат?!
Наши ѕвезди

Подигаат брзи кредити за да ѝ лепат бакшиш на оваа Македонка, а 80 % од колегите не ја сакаат?!

Заслужено си ги заработува парите… Пејачката Марија Тодоровска во јавноста, попозната како Марија Луиса, со пеење се занимава од својата…
Бакшишот лета од сите страни, рацете полни со пари – македонскиот пејач направи одлична забава
Наши ѕвезди

Бакшишот лета од сите страни, рацете полни со пари – македонскиот пејач направи одлична забава

Познатиот пејач направи хаос на една веселба Пејачот Ѓоко Јовиќ важи за еден од најбараните, но и најплатените музичари во…
Една од нашите најубави фолк-пејачки направи џумбуш – паричките летаат, нашинците воодушевени
Наши ѕвезди

Една од нашите најубави фолк-пејачки направи џумбуш – паричките летаат, нашинците воодушевени

Нашата позната фолк-пејачка, Стојне Николова, за Стара нова година имаше настап за кој се уште се зборува. Шармантната пејачка настап…
Сузана Гавазова со полни раце бакшиш, едвај ги држеше – гостите „се тепаат“ кој повеќе да ѝ даде (фото)
Наши ѕвезди

Сузана Гавазова со полни раце бакшиш, едвај ги држеше – гостите „се тепаат“ кој повеќе да ѝ даде (фото)

Пејачката едвај ги задржуваше купчето со пари. Гавазова е една од најуспешните и најдобри македонски пејачки на фолк-музика. ФОТО: Инстаграм…
Back to top button