баклава

Посна чоко баклава – испробајте еден поинаков рецепт
MAMA

Посна чоко баклава – испробајте еден поинаков рецепт

Еден малку поинаков рецепт за овој познат десерт. Потребни состојки: Посни кори за баклава 100 грама посно чоколадо 100 грама…
Back to top button