арчи

Новите фотографии од принцот Арчи ги воодушеви обожавателите
Celebrity

Новите фотографии од принцот Арчи ги воодушеви обожавателите

Принцот Хари и Меган Маркл вчера заминаа на официјална турнеја во Јужна Африка, при што со себе го доведоа четиримесечниот…
Се сеќавате на пејачот Арчи – „Да пукнеш леле што ми направи“ ? Стана татко на 60 години!
Celebrity

Се сеќавате на пејачот Арчи – „Да пукнеш леле што ми направи“ ? Стана татко на 60 години!

Се сеќавате ли на пејачот Арчи сопственик на еден од најголемите хитови „Да пукнеш леле што ми направи“? Шеесетгодишниот пејач…
Опра откри какво изненадување има за кралското бебе: „Имам совршен подарок!”
Celebrity

Опра откри какво изненадување има за кралското бебе: „Имам совршен подарок!”

Една од најмоќните жени во светот, Опра Винфри, откри дека за новороденото бебе на принцот Хари и Меган Маркл има…
На кого личи Арчи? Еве како изгледале Хари и Меган како бебиња
Celebrity

На кого личи Арчи? Еве како изгледале Хари и Меган како бебиња

Една од првите работи што луѓето ги прашуваат родителите за секое бебе е – на кого личи? Принцот Хари, кога…
Еве како ќе се вика кралското бебе на принцот Хари и Меган Маркл
Холивуд

Еве како ќе се вика кралското бебе на принцот Хари и Меган Маркл

Новороденото бебе на принцот Хари и Меган Маркл ќе се вика Арчи Харисон Маунтбатен – Виндзор. Името на малиот принц…
Back to top button