англија

МАЛЕЧКАТА СЕСТРА ГО ВИДЕЛА УБИСТВОТО: Единаесетгодишно девојче застрелано од соседот
Вирално

МАЛЕЧКАТА СЕСТРА ГО ВИДЕЛА УБИСТВОТО: Единаесетгодишно девојче застрелано од соседот

Единаесетгодишната Солејн Торнтон од Велика Британија, загинала викендов  откако соседот ја застрелал додека таа си играла во дворот со нејзината…
Овие фотографии се доказ дека Кејт и принцот Вилијам ги имаат истите проблеми како и вие
Celebrity

Овие фотографии се доказ дека Кејт и принцот Вилијам ги имаат истите проблеми како и вие

Дека кралските деца се само обични деца, го покажуваат  најновите фотографии на принцот Џорџ и принцезата Шарлот. Двајцата ги  гледаа…
Back to top button