Амал Клуни

Џорџ Клуни проговори за разводот: Се зборуваше дека ќе загуби повеќе милиони долари, еве како стојат работите
Холивуд

Џорџ Клуни проговори за разводот: Се зборуваше дека ќе загуби повеќе милиони долари, еве како стојат работите

Јавноста веќе некое време шпекулира за повеќемилионскиот развој на Амал и Џорџ Клуни, меѓутоа, откако некои медиуми лично го контактираа…
Многу се лути еден на друг: Амал и Џорџ Клуни повеќе не живеат заедно, еве што им ја расипа среќата
Наши ѕвезди

Многу се лути еден на друг: Амал и Џорџ Клуни повеќе не живеат заедно, еве што им ја расипа среќата

После неколку години среќа, разликите меѓу познатата адвокатка и славниот актер наводно се потешко се надминуваат. Либанско – британската адвокатка…
Поплавата му уништи се – Вака изгледа имотот на Џорџ Клуни пред и после големиот потоп
Холивуд

Поплавата му уништи се – Вака изгледа имотот на Џорџ Клуни пред и после големиот потоп

Имотот на Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал кој се наоѓа во Беркшир речиси целосно е поплавен.Го поплави реката Темза…
Оваа дама НЕ знае да погреши – госпоѓа Клуни во уште едно феноменално есенско издание
Холивуд

Оваа дама НЕ знае да погреши – госпоѓа Клуни во уште едно феноменално есенско издание

Сопругата на Џорџ Клуни важи за кралица на деловниот стил Познатата адвокатка за човекови права на предавање на универзитетот „Колумбија“…
Госпоѓа Клуни ни покажа како треба да изгледа совршен деловен стил
Холивуд

Госпоѓа Клуни ни покажа како треба да изгледа совршен деловен стил

Сопругата на Џорџ Kлуни, Амал Клуни, се прошета низ улиците на Њујорк и ги остави сите без здив со својот…
Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?
Холивуд

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Брачниот пар Клуни – Амал и Џорџ, по гласините дека имаат проблеми во бракот, според пишувањата во странските медиуми повторно…
Нема жена што НЕ би сакала да се прошета во овој фустан
Холивуд

Нема жена што НЕ би сакала да се прошета во овој фустан

Сопругата на Клуни повторно ги остави сите без здив Амал и Џорџ Клуни се почесто го минуваат времето во својата…
Еве зошто Амал Клуни е кралица на деловниот стил
Холивуд

Еве зошто Амал Клуни е кралица на деловниот стил

Сопругата на Џорџ Клуни го плени вниманието на медиумите каде и да се појави, а така беше и овој пат.…
Едноставно издание на Амал Клуни што остава без здив
Холивуд

Едноставно издание на Амал Клуни што остава без здив

Познатиот холивудски пар изгледаше среќно и вљубено додека се шетаа низ Венеција Џорџ Клуни заедно со својата сопруга Амал беше…
Бракот на Џорџ и Амал Клуни на лабави нозе – клечел на колена и ја молел да остане со него?
Холивуд

Бракот на Џорџ и Амал Клуни на лабави нозе – клечел на колена и ја молел да остане со него?

Џорџ Клуни важи за еден од најдобрите холивудски актери, но кога е неговиот брачен живот во прашање, односно неговата улога…
Back to top button