Алина Јухарт

Беше сензација во регионот, па целосно се повлече – трансродовата пејачка сега изгледа вака
Новости

Беше сензација во регионот, па целосно се повлече – трансродовата пејачка сега изгледа вака

Кога се појави во „Ѕвездите на Гранд“ сите зборуваа за неа Трансродовата пејачка Алина Јухарт од Словенија со самото појавување…
Голем шок за сите во „Ѕвездите на Гранд“, но не и за неа – трансродната пејачка го покажа вистинското лице
Новости

Голем шок за сите во „Ѕвездите на Гранд“, но не и за неа – трансродната пејачка го покажа вистинското лице

Натпреварувачката Алина Јухарт која со својата појава предизвика големо внимание во регионот испадна од „Ѕвездите на Гранд“. Таа беше во…
Македонската Гранд ѕвезда ја поддржа трансродовата пејачка, па се ШОКИРАШЕ од она што му го соопшти Цеца Ражнатовиќ
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда ја поддржа трансродовата пејачка, па се ШОКИРАШЕ од она што му го соопшти Цеца Ражнатовиќ

Многумина беа разочарани кога шармантниот пејач со потекло од Македонија, Дарко Ѓорѓески, испадна од музичкото талент-шоу „Ѕвездите на Гранд“. Младиот…
Цеца ја остави трансродовата пејачка без зборови, ова никој не го ОЧЕКУВАШЕ – нејзината постапка ќе ги изненади сите!
Новости

Цеца ја остави трансродовата пејачка без зборови, ова никој не го ОЧЕКУВАШЕ – нејзината постапка ќе ги изненади сите!

Трансродовата пејачка воодушевена од Цеца… Познатата фолк-пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ реши да сподели со јавноста како изгледа нејзината соработка со…
Back to top button