Александра Илиевска

Александра од Канал 5 сите ја знаеме, а ова e нејзината сестра – погледнете колку многу си личат
Наши ѕвезди

Александра од Канал 5 сите ја знаеме, а ова e нејзината сестра – погледнете колку многу си личат

Александра сподели фотографија со нејзината сестра и покажа колку всушност наликуват една на друга. Водителката Александра Пановска Илиевска долги години…
Летни лудории: Македонската водителка ужива за сите пари на одмор – погледнете како си поминува
Наши ѕвезди

Летни лудории: Македонската водителка ужива за сите пари на одмор – погледнете како си поминува

Александра сподели фотографии од своето семејство додека ужива во водените лудории. Покрај макотрпната работа преку цела година, секој заслужува да…
Погледнете колку пораснала ќеркичката на македонската водителка – фотографијата на многумина ќе им го разубави денот!
Наши ѕвезди

Погледнете колку пораснала ќеркичката на македонската водителка – фотографијата на многумина ќе им го разубави денот!

Македонската водителка го искористи убавото време и излезе на прошетка со својата наследничка, па покажа колку пораснала. Александра Илиевска народот…
Вљубени како првиот ден: Александра Илиевска од Брза кујна сподели романтична фотографија – фановите воодушевени
Наши ѕвезди

Вљубени како првиот ден: Александра Илиевска од Брза кујна сподели романтична фотографија – фановите воодушевени

Македонската водителка зрачи откако стана мајка. Шармантната Александра Илиевска која народот ја засака како водителка на кулинарското шоу „Брза кујна“…
Back to top button