Александра Бела

Еве каде премина колешката на Алачки по отказот во Алфа – најпрво се омажи, па го направи ова (фото)
Наши ѕвезди

Еве каде премина колешката на Алачки по отказот во Алфа – најпрво се омажи, па го направи ова (фото)

Познатата македонска водителка Александра Бела долго време беше дел од екипата на телевизија Алфа. Таа водеше најразлични емисии во оваа…
По Благоја Грујовски уште една колешка ја напушта Везилка – погледнете како изгледаше во последната емисија
Наши ѕвезди

По Благоја Грујовски уште една колешка ја напушта Везилка – погледнете како изгледаше во последната емисија

Познатата водителка сподели дека заминува од телевизијата во која работеше со години и ги изненади сите. Русокосата водителка Александра Бела…
Турунџиева блесна на свадбата кај својата колешка – ќе се изненадите кога ќе ја видите во вакво издание
Стил

Турунџиева блесна на свадбата кај својата колешка – ќе се изненадите кога ќе ја видите во вакво издание

Прекрасно издание на нашата позната пејачка и водителка Нашата позната пејачка и водителка Сузан Турунџиева беше една од гостинките на…
Македонска свадба на која сé беше КАКО ВО БАЈКИТЕ, сé додека не се појави келнерот и не ја донесе тортата
Наши ѕвезди

Македонска свадба на која сé беше КАКО ВО БАЈКИТЕ, сé додека не се појави келнерот и не ја донесе тортата

Невестата и младоженецот пресреќни од изненадувањето И додека пред само неколку недели на нашиот сајт беше објавен текст за една…
Спасен Силјаноски се појави на свадба, убавата невеста се ВООДУШЕВИ – пејачот направи вистинска фешта
Наши ѕвезди

Спасен Силјаноски се појави на свадба, убавата невеста се ВООДУШЕВИ – пејачот направи вистинска фешта

Најдобрата забава ја направи пејачот Спасен Силјаноски Познатата водителка од телевизија Алфа, Александра Бела, вчера се заколна на вечна љубов…
Спасен Силјаноски насмеан и распеан меѓу овие две Македонки – прв пат го гледаме во вакво издание
Наши ѕвезди

Спасен Силјаноски насмеан и распеан меѓу овие две Македонки – прв пат го гледаме во вакво издание

Во водителскиот тим на „Везилка“ се приклучи и популарниот македонски фолк-пејач Спасен Силјаноски. Тој заедно со својата колешка Адријана Алачки…
Back to top button