албум

ЏОКЕР менува пелени од прв ден, тој е одличен татко и сопруг – искрено со АНТОНИА
Интервју

ЏОКЕР менува пелени од прв ден, тој е одличен татко и сопруг – искрено со АНТОНИА

Една од омилените македонски пејачки на новите генерации, девојка/жена која е главна модна инспирација за храбрите жени, таа е поим…
РЕКА ОД СОЛЗИ: Пејачката Сара ЈО липта, а момчето ја лиже по лицето! Еве што се случило…
Новости

РЕКА ОД СОЛЗИ: Пејачката Сара ЈО липта, а момчето ја лиже по лицето! Еве што се случило…

Српската пејачка Сара Јовановиќ, позната како Сара Јо, на Инстаграм  објави видео кое предизвика бура од реакции. Сите го отворија…
Еве како беше на промоцијата на новиот албум на Тони Зен
Култура[тор]

Еве како беше на промоцијата на новиот албум на Тони Зен

Реперот Тони Зен веравечер го промовираше својот најнов албум „Од изворот на изборот“ Тони Зен го промовираше својот последен албум…
ЛЕГЕНДАТА НЕ НАПУШТИ: Почина Дејвид Боуви (ВИДЕО)
Култура[тор]

ЛЕГЕНДАТА НЕ НАПУШТИ: Почина Дејвид Боуви (ВИДЕО)

Музичката икона Дејвид Боуви почина, соопшти неговиот син, а пренесе BBC Легендарниот британски пејач Дејвид Боуви почина денес во 70.…
Back to top button