акција

Жена Овен – никогаш не бега од проблемите и секогаш ќе ви ја каже вистината в лице
LIFESTYLE

Жена Овен – никогаш не бега од проблемите и секогаш ќе ви ја каже вистината в лице

Ја знаете онаа упорна, амбициозна девојка која секогаш го бара своето, оди со главата „низ ѕид“ и нема влакна на…
ТАМАРА ГРУЈИЌ „ СО БЕБЕТО ВО АКЦИЈА “: Првите папарацо фотки со ќерка си како шета во различни чорапи
Celebrity

ТАМАРА ГРУЈИЌ „ СО БЕБЕТО ВО АКЦИЈА “: Првите папарацо фотки со ќерка си како шета во различни чорапи

На 5 септември, Тамара Грујиќ, водителката на популарното шоу „Со Тамар во акција“, ја донесе на свет девојката Ленка. Таа…
Jason Statham против цел свет!
Култура[тор]

Jason Statham против цел свет!

Jason Statham е со сигурност еден од најпопуларните акциски глумци на денешницата. Погледнете како во овој hard core англичанец ги…
Back to top button