Реклама
Култура[тор]

Jason Statham против цел свет!

Реклама

Jason Statham е со сигурност еден од најпопуларните акциски глумци на денешницата. Погледнете како во овој hard core англичанец ги решава сите проблеми и несогласувања на филмското платно!

{youtube}AwDCN_wZLyw{/youtube}

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button