Реклама
Култура[тор]

Што и е на Beyonce, по ѓаволите!?

Реклама

„Проблемот со бременоста кај познатите ликови е во тоа што таа ја крши илузијата што сте ја стекнале за нејзиниот лик.“

Бременоста ве потсетува дека таа е жена како и сите останати, само што малку повеќе се „испотила“ во животот, имала малку повеќе среќа, била на вистинското место во вистинското време… Еве земете го на пример видеото Party на Beyonce:

Маркетинг

{youtube}XWCwc1_sYMY{/youtube}

Дали приметувате разлика од останатите нејзини видеа? Забележавте ли дека постојано гледате дали и се познава бременоста и тоа некако ве прави нервозен/а!?

Маркетинг

Токму затоа ќе додадеме неколку забелешки за ова видео:

1. Зошто летна журка во средина на Октомври?
2. Доколку сакате да и се придружите на забавата на Beyonce не заборавајте ги вашите латекс панталончиа, леопард корсети и бобици на било што!
3. Beyonce за време на забавата може да ви направи омлет!
4. Кога Beyonce плива во водата, никој не е во нејзина близина. Претпоставувеме дека сега знаете и зошто!?
5. Ова е лажна забава, во стилот на 90-тите, а Beyonce на оваа лажна забава, времето го поминува сама во креветот и тоалетот!

altИмате ли нешто да додадете!? :)

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button