Реклама
Коса

Дали некогаш сте ја пробале оваа фризура?

Реклама

Се прашуваме колкумина од вас некогаш се обиделе да ја пробаат оваа идеја, која всушност претставува комбинација од две фризури во едно?

Маркетинг

Иако се уште не знаеме како точно да ја крстиме фризурава, повеќе од очигледно е дека станува збор за интересна комбинација од плетенка и лежарна пунџа на врвот од главата. Погледнете.. има неколку различни начини и сите се супер!

Маркетинг

Интересно и слатко, нели? Па, колку од вас веќе ја имаат пробано оваа сплетена пунџа, а колку пак, имаат во план тоа да го направат наскоро? Доколку имате вакви слики, или пак некои други слични идеи испратете ни ги на info@shoppingmagazine.mk со наслов „Фризрурички“, па ние ќе ги објавиме заедно со уште неколку наши коментари за нив.

Па.. девојки, забавувајте се и имајте пријатна недела! :)

{simplepopup}

{/simplepopup}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button