Реклама
Шминка

Најпознатата старлета во светот без шминка

Реклама

Кога ќе се спомне нејзиното има, најпрво што ви доаѓа на памет е: еден пар гради, задник, стегнато коњско опавче, кожни фустанчиња или тесни панталони, уште еден пар гради…

Маркетинг

Станува збор за цел арсенал со чија помош се вивна меѓу ѕвездите и со кој знае одлично да ракува, особено кога ќе се најде пред вклучени камери. Е сега, претпоставуваме дека веќе сте ја виделе кога ќе направи некој лапсуз, па ќе се облече како да оди на натпревар за најглупаво облечени девојки, но прашањето е дали некогаш сте ја виделе без шминка?

Маркетинг

Па што мислите? Дали Ким Кардашијан и без шминка е секси?

{simplepopup}

 

{/simplepopup}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button