Реклама
Култура[тор]

Србија е планетата на мајмините!

Реклама

Погледнете го овој генијален спот на бендот Feud од нивниот се уште не завршен албум „Свињатаур“.

Маркетинг

Преслушајте ја добро песната и видете го спотот, а потоа подразмислете добро кои се тие мајмуни кои што се шетаат наоколу и дали таквите ги има и кај нас? Сепак се работи за вирус, кој многу лесно се пренесува преку граница, по ѓаволите!

{youtube}So6EZU4WjaA{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button