Реклама
Парфеми

Кристен Стјуарт и парфемот на „Balenciaga“

Реклама

Во последно време не можевме многу да ја видиме Кристен Стјуарт, но сега можеме да видиме многу – целиот нејзин грб!

Маркетинг

Пред скоро една година за прв пат ја видовме Кристен Стујард како заштитно лице на парфемот Florabotanica на Balenciaga. За жал, фотографијата изгледаше како фотошоп катастрофа, и главата на глумицата како да беше малку изместена од вратот. Потоа минатиот октомври таа даде интервју во врска со парфемот и нејзината соработка со Balenciaga кое беше очајно како и фотографијата.

Но сега, конечно имаме нова ситуација која ниту е чудна ниту вештачка. Во новата реклама е претставена фотографија направена од Craig McDean, на која Кристен изгледа едноставно прекрасно и крајно заводливо. Со откриен грб, цвеќиња и главата правилно наместена на нејзиниот врат, Кристен гледа во објективот со нејзиниот типичен поглед кој вели дека и е здодевно, но ние не сакаме да ја прекориме заради тоа. Едноставно ни се допаѓа! Браво Кристен!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button