Реклама
Наши ѕвезди

Погледнете ги овие шик изданија на водителката од Брза кујна

Реклама

Посебно ни се допаѓа изборот на нејзините фустани …

Александра, водителката на „Брза кујна“ својата кариера ја започна уште пред десетина години, a се има појавено и во спот на Јован Јованов. Таа пред кулинарското шоу Брза кујна на телевизија се појави во музичкото шоу „На иста адреса“ каде веднаш ги освои симпатиите на публиката. Таа пред две години се вери со Александар Илиевски, а по неколку месеци следуваше и нивната свадба.

Маркетинг

Погледнете неколку комбинации на убавата водителка.

Маркетинг

А во спотот можете да видите како Александра изгледала пред неколку години, кога имала долга коса.

Фото: Фејсбук/ Приватна архива

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button