Што се случува со лицето на Памела Андерсон?!

ADVERTISEMENT

Да, Памела Андерсон својот изглед ѝ го должи на пластичната хирургија, и тоа не е ништо ново.

Но, 51-годишната актерка успеа да ја шокира јавноста со своето замрзнато лице. Таа се појави со наочари за сонце, а кога ги тргна, откри дека повторно посетила пластичен хирург, иако пред неколку години изјави дека повеќе нема да се изложува под нож.

ADVERTISEMENT

Од друга страна, мораме да ја пофалиме нејзината фантастична фигура која совршено ја нагласи во фустанот кој зрачеше со сексипил и елеганција.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 31 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT