Реклама
Коса

Шест брзи фризури за во лето

Реклама

Времето од ден на ден е се потопло и потопло, а пуштената коса ни прави тоа да ни биде уште понеподносливо.

Маркетинг

Токму затоа решивме да го објавиме ова видео во кое е прикажано како да направиме шест едноставни фризури кои нема ни одземат многу време, а притоа ќе направат да изгледаме фенси. И што а најважно – со нив ќе ни биде полесно во овие пеколно жешки денови.

{youtube}-hgC47CnotE{/youtube}

Погледнете и одлучете која фризура на оваа симпатична девојка од Хонг Конг ќе ве спаси од топлината!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button