Реклама
Шминка

Како да имате секси очи на кои сите ќе ви завидуваат?

Реклама

Признатиот „мејк-ап“ артис Роберт Џонс ќе ви покаже како едноставно да ги нашминкате вашите очи и да изгледате убаво.

Маркетинг

Со негова помош ќе добиете секси и заводлив поглед. Во прашање е познатата техника „зачадени очи“ која според многу модни критичари, ќе биде еден од најголемите трендови за претстојната сезона.

{youtube}hUSBm-q5kqk{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button