Реклама
Нега и здравје

Сакате да имате секси стомаче? Тогаш пробајте ги овие вежби додека сте на плажа

Реклама

Женскиот фитнес модел и тренер Мишел Џејкот ве учи на абдоменални вежби кои можете да ги правите во својот дом, теретана, плажа, било каде што ќе посакате, со што ќе добиете одличен и секси изглед на вашето стомаче.

sexystomak1

Маркетинг

Секоја вежба треба да ја правите 20 секунди, со мал одмор од две минути помеѓу секоја вежба. Потоа повторете ги истите движења уште два до четири пати.

Погледнете го видеото за да добиете комплетен увид како тоа го прави Мишел.

{youtube}V5W8mm95hxY{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button