Реклама
Култура[тор]

Саем на жена „Бидете посебни“ (7 – 9 декември 2012)

Реклама

Бидете дел од годинешниот Саем на Жена од 07 до 09 декември 2012 на Скопски Саем.

Маркетинг

Прославете го фактот што сте жена – потсетете се зошто е добро да се биде жена…од шминка, здрава храна, мода, стил и забава со вашите пријателки.

Ќе бидете инспирирани и мотивирани од содржините на Саем на Жена. Саемот нуди разни перформанси, предавања, информативни работилници, интерактивни штандови каде можете да научите многу за вашите финансии, здравје, убавина, сексуалност и многу повеќе.

Маркетинг

Саем на Жена е идеалното место да ги разбудите вашите сетила, да флертувате со модата, да откриете нов жар во вас, да ја откриете вашата забавна природа и да “украдете” неколку часа посветени само на вас… Вие тоа го заслужувате!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button