Реклама
Коса

Еве како да направите преубава ружа од коса

Реклама

Ова видео покажува како можете да направите интересна, убава и модерна ружа од коса за само 15-на минути.

{youtube}EN4anV2uqWU{/youtube}

Погледнете го видеото и обидете се да научите како се прави оваа фризура, за која веруваме дека ќе се согласите сите дека изгледа фантастично. Нели? :)

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button