Реклама
Култура[тор]

Модната дизајнерка Росица Мршиќ е новиот советник за убавина на AVON Македонија

Реклама

Со почетокот на 2014 година компанијата AVON Македонија потпиша договор за започнување на нова соработка со познатата македонска модна дизајнерка Росица Мршиќ.

види повеќе »

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button