Познатата пејачка со потекло од Косово се соблече и позираше гола

Познатата пејачка ги воодушеви сите со своите последни фотографии

Рита Ора ги израдува своите 13 милиони следбеници на Инстаграм со последните фотографии на кои позира гола покрај море. Прво позираше покрај зајдисонце облечена само во минијатурни црвени бикини, но подоцна познатата пејачка со албанско потекло одлучи да ги соблече и нив и своите најголеми обожаватели да ги почести со фотографија на која нема ништо на себе.

ADVERTISEMENT

Нејзините фотографии за само 18 часа собраа повеќе од пола милион лајкови и бројни пофални коментари на оваа социјална мрежа.

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Рита интимните делови ги покри стратешки со рацете и нозете, така што на фотографиите не можете да видите баш се’ …

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.