Реклама
Култура[тор]

Rihanna – You Da One (Jr Blender Reggae Remix)

Реклама

Дефинитивно би било добро Ријана да знае да изненади прилично позитивно! Направете споредба на оригиналлната верзија на нејзиниот хит од 2011 и овој реге ремикс од Jr Blender.

Маркетинг

Ова претставува само еден од многуте примери како една ствар може да биде реализирана на сосема различни начини. Една мала инспирација моѓе да биде причина за тотална промена на звукот и енергијата која ја носи некоја музичка нумера. Иако клучна е стварта на вкус, сепак слушнете ја и оваа тотално позитивна верзија на You Da One која идеално ви би се вклопила во овиое прекрасни сончеви денови, и секако каќете која верзија повеќе ви се допаѓа вам!

{youtube}b3HeLs8Yosw{/youtube}

Маркетинг

{vimeo}36893203{/vimeo}

Види ја нашата нова WELCOME страница на Facebook.

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button