Реклама
Култура[тор]

Црвените жешки пиперчиња во облеката на Diesel

Реклама

„Red Hot Chilli Peppers го преставија својот нов спот за песната Monarchy of Roses во кој што тие се облечени во облеката на Diesel.“

Се работи за вториот сингал од нивниот најнов албум I’m With You, сингал кој што пред да биде емитуван на MTV претходно беше објавен на Youtube. Спотот за само неколку часа имаше неколку стотици илјади посетители.

Маркетинг

Инаку, тие во спотот се облечени во Diesel-овата колекција за есен/зима 2011/2012.

{youtube}qOgFHMEJMeY{/youtube}

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button