Реклама
Култура[тор]

Трејлерот за Project X

Реклама

„Потребна ви е една мала доза мамурлак пред да тргнете на пиење со пријателите?!“

Изгледајте го трејлерот за Project X, кој ќе ве однесе во светот на комшивското дете чии родители се некаде по ѓаволите, журката тукушто им започнува, а сите овие секси девојки што доаѓаат ќе откачат и ќе подивеат на забавата… Вие пак, само стоите од страна, на прозорот, и немо посматрате, се ложите… Сексуални вибрации, голотија, пиење, презервативи и што е најбанално од се – сите тие се само тинејџери, a вие од оваа страна на ТВ кутивчето веќе се чувствувате остарено! Исто како во некоја реклама за енерџи дринк, во која вие пиете пиво од тегла. Погледнете!

Маркетинг

{youtube}ecLYhvu_WQY{/youtube}

alt

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button