Реклама
Коса

Природни бои за вашата коса со 3д ефект

Реклама

„Еј девојки, да, да, вие кои ја бојадисувате вашата коса постојано, послушајте не! :)“

Убедени сме дека до сега сте ги испробале сите финти во врска со вашата коса и сте запознати со сите процеси кога е во прашање фарбањето, но дали сте пробале со 3D техника? Постојат салони кои што ја користат оваа технологија, со неа вашата коса не само што ќе добие нова боја туку добива: 1. дефиниција; 2. длабина; и под 3. нијанса! Па доколку сакате косата да ви се разлева од темна кон посветла, од една кон друга нијанса и сето тоа да биде така чудесно направено, така што ќе ви донесе еден сосем нов, природен и по малку футуристички изглед, тогаш пробајте го ова. Погледнете!

Маркетинг

{youtube}5Bo9obJBvMI{/youtube}

alt

Маркетинг

Доколку сакате да ја освоите наградата што ја доделуваме во соработка со фризерксото студио Авангард, „Бесплатно бојадисување на вашата коса со бои на природна база“, тогаш споделете го овој текст на ѕидот на вашата најдобра пријателка на Фејсбук. Така со еден клик, ќе направите повеќе нешта: ќе и дадедете до знаење дека таа ви е The Best и заедно ќе имате можност да ja освоите наградата…

Среќната добитничка ќе биде објавена во наредниот број
  однашето бесплатно списание Shopping Magazine.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button