Реклама
Култура[тор]

Последен настап на Бојан Велевски за оваа сезона

Реклама

Почитувани,
На 17-ти мај пристигнува новата пролетна колекција на Бојан Велевски. Скроена за сите што сакаат да се насмеат и троа да се подзамислат, оваа stand-up колекција ќе биде промовирана во четврток на сцената на кабаре клубот Џубокс. 

Маркетинг

Со влезница од 150 денари со вклучен 20% попуст на нарачките, добивате шарен пакет од најдоброто од младиот актер кој оваа stand-up comedy сезона ќе ја затвори токму со четврточниот настап во Џубокс.
Резервации на 077 593 867 или 076 489 475. По партијата смеење на младиот актер кој игра во „Ах љубов моја“ во новиот театар Комедија, следува редовната четврточна свирка на одличните Страна Б.

Кабаре Џубокс

Маркетинг

Ул. Орце Николов бр.99 Дебар Маало, Скопје

www.facebook.com/jukebox.cabaret

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button