Поранешниот сопруг на Моника Белучи фатен во жешки пози со 30 години помлада манекенка

Познатиот француски актер фатен е во друштво со ангелот на Викторија, Тина Кунаки, со која е во стабилна врска веќе некое време.

Поранешниот сопруг на Моника Белучи, Венсан Касел (51) веќе подолго од година дена е во врска со 30 години помладата девојка, познатата италијанска манекенка Тина Кунаки (21). Иако во било која смисла не може да ја надмине светската убавица Моника Белучи со која Касел беше во брак од 1999 до 2013, убавата и згодната Тина исто така привлекува внимание со својот изглед.

ADVERTISEMENT

Тие за фатени во Бразил…

Како се рекреираат..

А убавата манекенка ги покажа своите атрибути во костим за капење на кои тешко може некој да им одолее.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed