Како поранешната девојка на принцот Хари реагираше на неговата свршувачка – нејзината порака ги вознемири сите!

Малку фалеше и таа да стане принцеза

Поранешната девојка на принцот Хари, Кресида Бона, го предизвика вниманието на јавноста кога на својот профил на Инстаграм објави порака која многумина ја поврзаа со принцот. Имено, 28 годишната актерка објави фотографија на која што пишува „Без разлика колку веруваш дека си школуван, талентиран, богат и кул, како ги третираш луѓето зборува сé за тебе.“

Кресида и Хари раскинаа во 2014, а токму за младата актерка многумина мислеа дека ќе стане новата британска принцеза.

[tptn_list]