Реклама
Култура[тор]

Girl Panic: супермодели во новиот спот на Duran Duran

Реклама

„Легендарните Duran Duran службено го лансираа новиот спот за песната Girl Panic.“

И повторно девојките кои не излегуваат од својот вилает без да им бидат наброени илјадници долари: Наоуми, Синди, Ева, Јасмин, Хелена… Истите оние девојки кои беа супер модели во златната ера, само овој пат во спот од њу ејџ ерата на култните Duran Duran. Спотот трае скоро 10 минути и е нешто што мора да го погледнете!

Маркетинг

{youtube}sSMbOuNBV0s{/youtube}

alt

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button