Реклама
Култура[тор]

Нов спот на „Забрањено пушење“

Реклама

„Во новиот спот на Забрањено пушење, Кад Сена Плеше, покрај членовите на бендот се појавуваат и членовите на мото клубот Holister, кои и претходно соработуваа со овој бенд.“

Tие заедно работеа и околу реализацијата на песната ’Карабаја’ која се снимаше во 2003 година. Инаку спотот ’Кад Сена Плеше’ е сниман во Coyote Bar, a згодните девојки што играат на сцената, на масата, на скалите… се од Moonlight Dancegroup. Погледнете!

Маркетинг

{youtube}RWvlLO9X8p4{/youtube}

alt

Маркетинг

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button